Svet-Stranek.cz
Hlad a láska určují veškeré lidské dějiny. Budha
Arabská pohádka

Arabská pohádka:Hlad a láska určují veškeré lidské dějiny. Budha

Arabská pohádka

Pěkný den! Asslama!

Na úvod bych se ráda představila. Jsem žena, jsem jako Vy, mám růžová křídla
i černé rohy, dvě nohy a občas si sedám na koště.
Před pár lety jsem měla běžnou rodinu, práci, která mě bavila i živila, přátele, vše tak, jak má být. Ale...vše mělo své ALE. Byla jsem unavená, ve stresu, vlastně byla jsem smutná.
A tak jednoho dne začal skutečný příběh mého života, který jsem postupně zaznamenávala v reálném čase, až vznikla Arabská pohádka.
Arabská pohádka - deník o cestě na jinou planetu, létajícím koberci a návratu na orbit, příběh o vypuštění džina z láhve, arabských hrdličkách a krizi středního věku, pohádka o nenadálém vzletu, otevřeném rozletu a volném pádu.

Má kniha je rozdělena do pěti částí, pěti let, které jsem strávila mezi dvěma světy.
První část Arabská pohádka je z roku 2006 a poslední je z roku 2011, kdy jsem po revoluci v Tunisku a zahájení bojů v Libyi, odjela zpět do České republiky.

Změna je motto dnešních dnů - venku i uvnitř nás. Změna je totiž to, čemu není možné zabránit, ubránit se ani se před tím schovat. Čím větší strach máme ze změn, tím více se nás týkají.
Dnes už vím, že jediné, čím si držím svou sílu, je vlna, která se stále mění a mě to připadá přirozené. Prostě dnešní den je ten nejdůležitější den mého života - není to ani včera, ani zítra, je to TEĎ!

Jestli jsem se opravdu změnila, si budete moci přečíst v dalším mém deníku, který právě vzniká a jmenuje se Pohádka černobílých nocí.Posaďte se, vezměte si knihu, dívejte se a dýchejte!
návštěvníků stránky
celkem78 752